Praktické informace

Místo konání konference

Fakulta sociálních studií MU, Joštova 10, 602 00, Brno.

Jak se k nám dostanete

Do Brna je nejvhodnější cestovat vlakem. Ze směrů, kde není dálnice, lze také relativně spolehlivě přicestovat autobusem, či vlastním vozem.

Z Hlavního nádraží (už funguje) se dostanete tramvají č. 4 přímo před budovou FSS (zastávka Komenského náměstí) za 5-7 minut, případně pěšky přes centrum města za cca za 15 minut. Jízdní řády zde.

Připojení k internetu

V budově FSS MU je pro připojení k internetu dostupná síť Eduroam, pro přihlášení je nutné mít vlastní účet z vaší domovské instituce. Pokud přístup ke Eduroam nemáte, prosím zaznačte tuto možnost v rámci registračního formuláře, připravíme pro Vás přihlašovací údaje pro připojení k internetu, které obdržíte při příjezdu na konferenci.

Ubytování

Ubytování v rámci konference neposkytujeme, prosím využijte běžných rezervačních služeb (Booking.com, trivago, Hotel.cz aj.). Níže uvedené vybrané hotely se nachází v blízkosti Fakulty sociálních studií, dostupné pěšky nebo hromadnou dopravou. Hotely označené hvězdičkou * poskytují účastníkům a účastnicím konference slevu na ubytování. Přesné částky získáte při rezervaci přímo v hotelu (nelze uplatnit při rezervaci přes zprostředkovatelské weby). V případě dotazů neváhejte kontaktovat organizační tým emailem (konference2021@ceskasociologicka.org), rádi vám s rezervací pomůžeme.

Hlídání dětí

Na FSS MU je v průběhu konference k dispozici dětský koutek. Prosím v případě, že jej budete chtít využít v průběhu konference, kontaktujte organizační tým konference s alespoň dvoutýdenním předstihem. Koutek je možné využít s vlastním hlídáním, v případě potřeby Vám hlídání zajistíme.